AYALA napisał(a):

|
brakuje 30 ton z wraku naszego Tupolewa.Ciekawe co sie z nimi stało ?
|
Ponoć Tusk się upomniał u Putina właśnie o to i dostał zapewnienie że w ramach ocieplenia - Rosjanie przywiozą z Samary 45 ton części róznych TU w tym 154A - 30 ton dla wyrównania strat i 15 ton tytułem rekompensaty za jeden dzień straconych ski passów