Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 28.01.2011, 10:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
brakuje 30 ton z wraku naszego Tupolewa.Ciekawe co sie z nimi stało ?
Ponoć Tusk się upomniał u Putina właśnie o to i dostał zapewnienie że w ramach ocieplenia - Rosjanie przywiozą z Samary 45 ton części róznych TU w tym 154A - 30 ton dla wyrównania strat i 15 ton tytułem rekompensaty za jeden dzień straconych ski passów
Odpowiedz cytując