Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20525
Stary 28.01.2011, 09:43
Panowie autko do 12 tys. kombi/sedan, w miarę tanie w utrzymaniu, do jazdy na krótkich odcinkach, parę razy w roku dalszy wypad, mało awaryjne, żeby coś tam miało podstawowego na wyposażeniu: klima, elektryka... myślę o vectrze kombi rok 99/2000 lub też volvo v 40 kombii 99/2000.. Myślę o dieslu. Co uważacie o tych autkach ? Może polecicie coś innego ? Jak się wypowiecie np. o Lanci Lybrze ? Jak macie konkretne auto za np. 14 tyś. też napiszcie, rozważę. I jeszcze jedno mam opcję zakupu Audi A8 poj. 3700, 230KM, w gazie, Full wyposażenie, pewne, od wieloletniego znajomego, znam też mechanika, który robił z tym autem, auto jest świetnie utrzymane itd. ale wiadomo 15-letnie, cena 15tyś. warto wg Was ? Każda porada na wagę złota !
Powód: MatMario priv
Ostatnio edytowane przez Garbaż1906 : 28.01.2011 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując