Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
392
28.01.2011, 08:50
cfa
napisał(a):
Zobacz w zarządzaniu energią czy aby nie wyłącza Ci monitora.
Dzięki, rzeczywiście wyłączało mi monitor po 20 minutach.. Pozdrawiam.
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik