Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle
Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3495
Stary 28.01.2011, 03:24
Nie pracują teraz nad dynamiką! Po pierwsze było mówione już gdzieś przez kogoś ze sztabu że teraz kondycja/siła a na dynamikę przyjdzie czas później. Po drugie zawsze się tak przygotowuje do sezonu/rundy najpierw buduje się kondycje fizyczną żeby wytrzymali sezon na wysokich obrotach (pełne 90 min) a potem jest czas na szybkość a na końcu lekkie treningi dla odzyskania "świeżości".

Też byłem zdziwiony tym że tak mało "biorą na klatę" Ale może wytłumaczenie jest proste. Jeżeli by dużo wyciskali na siłce przed treningiem czysto piłkarski w tym wypadku były to szybkie podanie, gra z pierwszej, strzały to z treningu takie nie było by zbyt dużo pożytku. NIE JESTEM SPECJALISTĄ - TYLKO ZGADUJE ŻE TAK MOŻE BYĆ!
Odpowiedz cytując