Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.01.2011, 02:01
Najlepsze jest to, ze Norwegowie sezon zaczynaja dopiero w marcu (a nie graja od listopada)...wiec na jakim sa etapie przygotowan? Chyba dopiero wstali od stolow .
Odpowiedz cytując