Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 28.01.2011, 00:23
A jesteś pewien że to jest wygaszacz? Skoro jest wyłączony to może to jakiś program albo wirus. Prawdę mówiąc nie przychodzi mi nic innego do głowy. Jeśli to jest laptop to mogą to być jakieś laptopowe ustawienia zarządzania energią, które trzeba wyłączyć z poziomu programu zainstalowanego z laptopem który obsługuje zasilanie czy coś w tym stylu. Jeśli to jest na stacjonarnym to można próbować ustawić wygaszacz na 500 minut. Znalazłem też coś takiego może pomoże
http://www.mandrivalinux.eu/showthre...czynno%C5%9Bci
Odpowiedz cytując