dynek.pl napisał(a):

|
no wlasnie - lekko to smieszne, z jak do transferow nie dojdzie to bedzie nawet zalosne (a Genkov tam sobie siedzi w Moskwie, a kluby dzwonia i w koncu ktos przebije nasza oferte)
|
Nie siejmy paniki co ma być to będzie.
Do końca tego tygodnia powinna się wyjaśnić sytuacje z tą dwójką trzeba tylko czekać bo co nam zostało ?