Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.01.2011, 23:55
DDP napisał(a):Wyświetl post
Żona Polka + o 3 lata dłuższy pobyt w kraju. No tak, moim zdaniem pod względem tożsamościowym to nawet argumenty Hernaniego miażdżą argumenty Arboledy (Olisadebe też miał żonę Polkę). TAK dla Hernaniego i NIE dla Arboledy (teraz, ale TAK za 3 lata pod warunkiem, że zmieni klub).



Taaa, 8 lat jak nic już lata po Polsce.
no i zone niech se zmieni na jakas Polke
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując