Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9004
Stary 27.01.2011, 23:09
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ugi_gol_czapy/

Czuję, że z niego będzie kawał grajka.
człowieku. te "gwiazdy" przegrały z drużyną, która się rozlatuje. piłkarze odchodzą garściami i w składzie był np. zawodnik ode mnie z klubu z B klasy krakowskiej, to o czym my w ogóle rozmawiamy ? taki jest poziom gwiazd ME, a z tego co słyszałem to poziom żelu na głowie i gwiazdorstwa na boisku sięgał zenitu.
Odpowiedz cytując