WiślakMyślenice napisał(a):

człowieku. te "gwiazdy" przegrały z drużyną, która się rozlatuje. piłkarze odchodzą garściami i w składzie był np. zawodnik ode mnie z klubu z B klasy krakowskiej, to o czym my w ogóle rozmawiamy ? taki jest poziom gwiazd ME, a z tego co słyszałem to poziom żelu na głowie i gwiazdorstwa na boisku sięgał zenitu.