Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20524
Stary 27.01.2011, 23:09
Krakus! napisał(a):Wyświetl post
Siema,
Wiecie gdzie składa się teraz wniosek o dowód osobisty ?
Dzielnica to Prądnik B. jesli to potrzebne.
Urząd Miasta, wydział spraw obywatelskich.
Odpowiedz cytując