Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20523
Stary 27.01.2011, 23:06
Watts napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie ma żadnego takiego? :(
Kino pod Baranami, ARS z tego co wiem z własnego doświadczenia.
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Odpowiedz cytując