Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 27.01.2011, 22:31
Problem pewnie okaże się dla większości banalny do rozwiązania, jednak potrzebuję pomocy. Mianowicie, Windows XP, jak wyłączyć wygaszacz ekranu? Uprzedzam, że prawy przycisk myszy i ustawienie 'brak wygaszacza' nie rozwiązuje problemu, a przeszkadza wygaszacz strasznie przy oglądaniu filmów. Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz cytując