Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42045
Stary 27.01.2011, 22:16
wolfy - płaczesz w trakcie pisania takich słów? tylko łez tu brakuje.

dobrze wiesz, że wzmocnienia będą, jesteś nawet w stanie podać nazwiska piłkarzy, którzy do nas najprawdopodobniej dołączą w przeciągu najbliższych kilku dni, więc po co oceniasz aktualną kadrę i jej formę w dziale polityka transferowa?
Koń jaki jest, każdy widzi - a wzmocnienia będą.
Odpowiedz cytując