Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42044
Stary 27.01.2011, 22:13
emjot napisał(a):Wyświetl post
nic nie będzie
nikogo nie będzie
będzie za to KONONOWICZ
Kolega jak zwykle konstruktywnie i na temat. Cóż, nie sieją takich, to wiadomo...


Nasza obecna kadra pokazała dziś klasę, więc po co nam wzmocnienia?
Mamy napastnika w typie Riosa - Żurawskiego, i napastnika w typie Żurawskiego - Riosa. Po co nam trzeci?
Z bramkarzem też bym się nie śpieszył, w końcu to taka nasza tradycja że trzeba przetestować czterdziestu żeby zatrudnić jednego ogórka, a potem reset.

Jest super.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując