emjot napisał(a):

nic nie będzie
nikogo nie będzie
będzie za to KONONOWICZ
|
Kolega jak zwykle konstruktywnie i na temat. Cóż, nie sieją takich, to wiadomo...
Nasza obecna kadra pokazała dziś klasę, więc po co nam wzmocnienia?
Mamy napastnika w typie Riosa - Żurawskiego, i napastnika w typie Żurawskiego - Riosa. Po co nam trzeci?
Z bramkarzem też bym się nie śpieszył, w końcu to taka nasza tradycja że trzeba przetestować czterdziestu żeby zatrudnić jednego ogórka, a potem reset.
Jest super.