Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42043
Stary 27.01.2011, 22:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Wiem,że co nagle to po diable, wiem, że nie jesteśmy Realem czy Barceloną i nie wszyscy drżą na samą myśl, że mogli by u nas grać, wiem, że kasę łatwo wydać ale zegarek tyka i początek ligi zbliża się a jak się nie zgramy w Hiszpanii to gdzie ? Na sztucznej trawie w Skotnikach?

Nie podoba mi się ta sytuacja i to bardzo
Może w Turcji?
Odpowiedz cytując