|
Senior Member
Offline
|
|
KOMINEK napisał(a): 
Wiem,że co nagle to po diable, wiem, że nie jesteśmy Realem czy Barceloną i nie wszyscy drżą na samą myśl, że mogli by u nas grać, wiem, że kasę łatwo wydać ale zegarek tyka i początek ligi zbliża się a jak się nie zgramy w Hiszpanii to gdzie ? Na sztucznej trawie w Skotnikach?
Nie podoba mi się ta sytuacja i to bardzo
|
Może w Turcji?
|
|