Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20521
Stary 27.01.2011, 22:05
Mam wgraną nawigację w i900 (na karcie pamięci, jednak są pliki nawigacji IGO również w telefonie, soft/rom mam wgrany podstawowy Samsunga - PDA: i900SAID2/SAID1 a chciał bym zmienić na ROM 23563_M2D_2.0 i teraz pytanie.
Jeśli zgram na komp te pliki do programu IGO z tel, do tego wyciągne karte z plikami również do IGO, to jeśli zmienie ROM i zgram spowrotem te pliki to jest opcja, że nawigacja będzie działała? czy nie ma takiej opcji?

jeśli ktoś zrozumiał, proszę o pomoc
Odpowiedz cytując