KOALIK napisał(a):

|
Czemu nie ma mowy o kupieniu bocznych obrońców? Na tą chwilę na tych pozycjach mamy największe braki. Kolejny środkowy pomocnik (Sivakov) nie jest potrzebny, skoro mamy Sobolewskiego, Wilka, Jirsaka, Gargułę i prawdopodobnie Meliksona. Prędzej powinniśmy kupić typowego skrzydłowego.
|
Wpierw to zajmijmy się tymi, którzy będą odpowiedzialni za prowadzenie gry. Następnym elementem będzie obrona. Narazie będzie Kew Jaliens, który będzie sterował linią obrony, a latem dokupi się jakichś piłkarzy na skrzydła w obronie.