Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42041
Stary 27.01.2011, 21:55
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie ma mowy o kupieniu bocznych obrońców? Na tą chwilę na tych pozycjach mamy największe braki. Kolejny środkowy pomocnik (Sivakov) nie jest potrzebny, skoro mamy Sobolewskiego, Wilka, Jirsaka, Gargułę i prawdopodobnie Meliksona. Prędzej powinniśmy kupić typowego skrzydłowego.
Wpierw to zajmijmy się tymi, którzy będą odpowiedzialni za prowadzenie gry. Następnym elementem będzie obrona. Narazie będzie Kew Jaliens, który będzie sterował linią obrony, a latem dokupi się jakichś piłkarzy na skrzydła w obronie.
Odpowiedz cytując