Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42035
Stary 27.01.2011, 21:27
Na miejscu Stana bym się nie śpieszył z napastnikiem i lewym obrońcą. Pozyskałbym tylko bramkarza. Chyba że by była jakaś mega okazja. Prawda jest taka, że jak jakimś cudem udałoby się zdobyć mistrzostwo to Cupiał będzie bardziej skory do wydatków i napewno udałoby się pozyskać dużo lepszych piłkarzy na te pozycje niż to jest możliwe teraz.

oczywiście mówię poza transferami Melixonaa, Sivakova i Genkova
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 27.01.2011 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując