|
Mam pytanie odnośnie corela;
wykonałem sobie taki rysunek ale za żadne skarby świata nie mogę eksportować pliku do formatu .jpg. Po wybraniu tej opcji ładuję się chwile pasek i wszystko jest niby w porządku ale nie pojawia się potem okno z konwersją graficzną no i nie ma też stworzonego pliku .jpg. Sytuacja powtarza się na innych wersjach programu, czy miał ktoś może do czynienia z takim problemem ?
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|