Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 27.01.2011, 19:44
Oczywiście, że to inny przypadek. Bardziej Kelatiego - koszykarza, o którym pisałem 2 strony wcześniej. Co nie zmienia faktu, że jest to "przyjezdny", a wczytując się w stronę czwartą tego tematu można uznać, że taka osoba z musu jest persona non grata jeśli chodzi o kadrę.

Specjalnie wkleiłem tą informację o Hernanim żeby pokazać jak wybiórczo niektórzy traktują tych naszych przyszłych/niedoszłych kadrowiczów. Więcej konsekwencji, a będzie dobrze.
Odpowiedz cytując