|
Oczywiście, że to inny przypadek. Bardziej Kelatiego - koszykarza, o którym pisałem 2 strony wcześniej. Co nie zmienia faktu, że jest to "przyjezdny", a wczytując się w stronę czwartą tego tematu można uznać, że taka osoba z musu jest persona non grata jeśli chodzi o kadrę.
Specjalnie wkleiłem tą informację o Hernanim żeby pokazać jak wybiórczo niektórzy traktują tych naszych przyszłych/niedoszłych kadrowiczów. Więcej konsekwencji, a będzie dobrze.
|