Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5314
Stary 27.01.2011, 19:27
Jak wyczysciles liste to nie ma mozliwosci chyba zeby sama sie uzupelnila. Sprawdz moze czy da sie isc na urlop w reprezentacji, to przed wyborem skladu powinno pomoc, jednak nie wiem czy jest taka mozliwosc w chwili, w ktorej jestes trenerem prepry a nie klubu.

PS: Jakiego najtanszego i najlepszego po latach napastnika udalo wam sie wyrwac do naszej ligi? Mowa o takich ktorzy nie kosztuja wiecej niz 1M Ojro

Ja testuje Alexa Nillsona i musze przyznac ze chlopak niezle sobie w naszej lidze radzi.
Z Polakow najwieksza gwiazda u mnie jest Kucharczyk


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując