Jak wyczysciles liste to nie ma mozliwosci chyba zeby sama sie uzupelnila. Sprawdz moze czy da sie isc na urlop w reprezentacji, to przed wyborem skladu powinno pomoc, jednak nie wiem czy jest taka mozliwosc w chwili, w ktorej jestes trenerem prepry a nie klubu.
PS: Jakiego najtanszego i najlepszego po latach napastnika udalo wam sie wyrwac do naszej ligi? Mowa o takich ktorzy nie kosztuja wiecej niz 1M Ojro
Ja testuje Alexa Nillsona i musze przyznac ze chlopak niezle sobie w naszej lidze radzi.
Z Polakow najwieksza gwiazda u mnie jest Kucharczyk
