Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 27.01.2011, 18:47
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
zagramy jeszcze jakis mecz bo dzisiaj bylem w szkole i nie zdazylem zobaczyc dzieki
W niedziele zagramy albo z Valerenga Oslo (nasz stary znajomy) albo z FC Kopenhaga. Mecz w niedziele o 16:00 na Orange Sport Info i oragesport.pl
Odpowiedz cytując