Chrisman napisał(a):

|
zagramy jeszcze jakis mecz bo dzisiaj bylem w szkole i nie zdazylem zobaczyc dzieki
|
W niedziele zagramy albo z Valerenga Oslo (nasz stary znajomy) albo z FC Kopenhaga. Mecz w niedziele o 16:00 na Orange Sport Info i oragesport.pl