Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.01.2011, 17:52
AYALA napisał(a):Wyświetl post
brakuje 30 ton z wraku naszego Tupolewa.Ciekawe co sie z nimi stało ?
Przecież wg pani min. zdrowia "przesiali" ziemię na miejscu katastrofy...
Więc resztki są na jakimś "złomowisku"
Niestety, przemawia przeze mnie sarkazm....
Odpowiedz cytując