Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>
Offline
#
11
27.01.2011, 17:52
AYALA
napisał(a):
brakuje 30 ton z wraku naszego Tupolewa.Ciekawe co sie z nimi stało ?
Przecież wg pani min. zdrowia "przesiali" ziemię na miejscu katastrofy...
Więc resztki są na jakimś "złomowisku"
Niestety, przemawia przeze mnie sarkazm....
OTO KRÓL NADCHODZI !!!
budka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do budka
Odwiedź stronę domową użytkownika budka!
Znajdź inne posty napisane przez budka