Matejas_ napisał(a):

|
... to tak jakby Kaliciaka na środku obrony wystawiać!
|
w pewnym sensie tak się stało.co prawda nie na środek,ale na lewa obrone Kali zostal przesunięty z pozycji napastnika,podobnie jak i Dubicki.zreszta chyab większa rewolucją jest robienie bocznego obrońcy z napastnika niż stopera.