Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41996
Stary 27.01.2011, 17:44
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
... to tak jakby Kaliciaka na środku obrony wystawiać!
w pewnym sensie tak się stało.co prawda nie na środek,ale na lewa obrone Kali zostal przesunięty z pozycji napastnika,podobnie jak i Dubicki.zreszta chyab większa rewolucją jest robienie bocznego obrońcy z napastnika niż stopera.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując