Matejas_ napisał(a):

|
A możecie mi powiedzieć po kiego __uja pchacie Bunoze na środek obrony? Całe życie chłop grał na lewej obronie, we Wiśle chcą z niego zrobić na siłę stopera... to tak jakby Kaliciaka na środku obrony wystawiać! Naturalne jest że Bunoza przejdzie na lewą strone, a Jaliens będzie grał w parze z Chavezem.
|
skąd te informacje że grał na boku

?
Jak dla mnie Bunoza to dobrze zapowiadający się środkowy obrońca, jeżeli mi nie wierzycie to porównajcie go z Kowalskim....
Jeżeli chodzi o bocznego obrońce to jestem zdania że Stan powinien jakiegoś jak najszybciej znaleść, najlepiej młodego, bo coś czuje że Branco będzie się chciał teraz zadomowić w wyjściowej 11
