Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41994
Stary 27.01.2011, 17:40
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
A możecie mi powiedzieć po kiego __uja pchacie Bunoze na środek obrony? Całe życie chłop grał na lewej obronie, we Wiśle chcą z niego zrobić na siłę stopera... to tak jakby Kaliciaka na środku obrony wystawiać! Naturalne jest że Bunoza przejdzie na lewą strone, a Jaliens będzie grał w parze z Chavezem.

Zawsze wydawało mi się że Bunoza to środkowy obrońca,nawet aptrząc na jego warunki fizyczne... Ale mogę się mylić... ?
Odpowiedz cytując