For_FuN_ napisał(a):

Sivakov wyglada bardzo przecietnie, jego jedynym plusem(na pierwszy rzut oka) to mlody wiek. Chlopak nie poradzil sobie w Serie A, ani w Serie B(gdzie byl na wypozyczeniu), a to nie napawa optymizmem. Raczej uzupelnienie kadry, a nie jej wzmocnienie. Dalej czekam na klasowych pilkarzy(tj. takich, ktorzy sa lepsi od tych, ktorzy odeszli latem i zima). Napewno nie jest to pilkarz formatu Kriwca.
P.S - Glik nie mial problemu z transferem do Serie A i to w dodatku za spore pieniazki, wiec podniecanie sie bialorusinem, ktory byl jedynie w kadrze tamtejszych zespolow, jest naprawde nie na miejscu.
Moze najpierw popatrz ile jest kolejek w Serie B w calym sezonie(byl wypozyczony na pol roku) i ile minut rozegral . Chce tez przypomniec, ze niedawno testowalismy obronce z Serie B, ktory regularnie gral w tamtej klasie rozgrywkowej, a okazal sie zwyklym szrotem.
|
Nie ma zasady. Alvarez też nie grał w Serie A, a u nas spisywał się całkiem przyzwoicie. Bez sensu są takie porównania. Sivakov mimo wszystko zagrał te 6 meczów w Lidze Mistrzów. Ilu masz takich Polaków? W tym wieku? Wymień mi też pomocników, Polaków, za których Cagliari zapłaciłoby chociaż złotówkę...