Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
20514
27.01.2011, 17:16
Znajdę gdzieś w Krk punkt który zrobi mi wydruk do pracy inżynierskiej w kolorze i jest otwarty chociaz do 23?
Serwatkus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serwatkus
Znajdź inne posty napisane przez Serwatkus