Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41975
Stary 27.01.2011, 16:48
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Sivakov wyglada bardzo przecietnie, jego jedynym plusem(na pierwszy rzut oka) to mlody wiek. Chlopak nie poradzil sobie w Serie A, ani w Serie B(gdzie byl na wypozyczeniu), a to nie napawa optymizmem. Raczej uzupelnienie kadry, a nie jej wzmocnienie. Dalej czekam na klasowych pilkarzy(tj. takich, ktorzy sa lepsi od tych, ktorzy odeszli latem i zima). Napewno nie jest to pilkarz formatu Kriwca.

P.S - Glik nie mial problemu z transferem do Serie A i to w dodatku za spore pieniazki, wiec podniecanie sie bialorusinem, ktory byl jedynie w kadrze tamtejszych zespolow, jest naprawde nie na miejscu.
Bez przesady, porównujesz gościa, który był jednym z lepszych piłkarzy w BATE i grał w LM do przereklamowanego gościa, którego jakimś cudem udało się wytransferować z polskiego spadkowicza do ligi włoskiej. Co więcej Glik w Palermo wcale więcej od Białorusina nie grał, a po wypożyczeniu do Bari może i cos gra, ale pewnie nie długo, bo oceny to on zbiera marne.
Krótko mówiąc Sivakov w swojej karierze już pokazał że w piłkę grać umie, Glik póki co leci chyba na zbiorowym zaćmieniu wykreowanym przez media oraz menedżera, bo piłkarzem to on jest słabym nawet na polskie warunki.
Odpowiedz cytując