Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 27.01.2011, 16:45
Nie wiem, o czym toczy sie tutaj dyskusja, bo i tak decydujace zdanie na ten temat ma selekcjoner reprezentacji Polski. Arboleda ma prawo grac w naszej kadrze(jesli zostanie obywatelem Polski)? Oczywiscie, ze tak. Ja nie mam nic przeciwko temu, pod jednym i to zasadniczym warunkiem, obywatelstwo ma byc nadane zgodnie z obowiazujacymi w Polsce przepisami(tj. pobyt 5 lat i zdanie egzaminow). Nie mozna robic takiej szopki, jaka robil Engel(Olisadebe) czy Beenhakker(Roger).
Odpowiedz cytując