Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41972
Stary 27.01.2011, 16:38
Sivakov wyglada bardzo przecietnie, jego jedynym plusem(na pierwszy rzut oka) to mlody wiek. Chlopak nie poradzil sobie w Serie A, ani w Serie B(gdzie byl na wypozyczeniu), a to nie napawa optymizmem. Raczej uzupelnienie kadry, a nie jej wzmocnienie. Dalej czekam na klasowych pilkarzy(tj. takich, ktorzy sa lepsi od tych, ktorzy odeszli latem i zima). Napewno nie jest to pilkarz formatu Kriwca.

P.S - Glik nie mial problemu z transferem do Serie A i to w dodatku za spore pieniazki, wiec podniecanie sie bialorusinem, ktory byl jedynie w kadrze tamtejszych zespolow, jest naprawde nie na miejscu.

edit.
krowczax napisał(a):Wyświetl post
15 meczow i 2 gole to nie poradzic sobie ?
Moze najpierw popatrz ile jest kolejek w Serie B w calym sezonie(byl wypozyczony na pol roku) i ile minut rozegral . Chce tez przypomniec, ze niedawno testowalismy obronce z Serie B, ktory regularnie gral w tamtej klasie rozgrywkowej, a okazal sie zwyklym szrotem.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 27.01.2011 o godz. 16:48.
Odpowiedz cytując