Cytat:
|
Gordan Bunoza - nie zagrał źle i nie wiem na jakiej podstawie ludzie porównują go z Kowalskim?
|
Chociazby 'asekuracja' Paljicia gdy poszedl na przebitke i bylo sam na sam ;] Fatalne wyprowadzanie pilki itd.
Cytat:
|
Milan Jovanić - bez zarzutu, co miał wybronić to wybronił. Pierwsza bramka... poszedł tam gdzie powinien, druga bez szans, bo z Branco zostali z tyłu na 4 przeciwników.
|
On sie boi linii bramkowej opusic.
Cytat:
|
Erik Czikosz - troche niepewnie z tyłu, wogóle w ofensywie niewidoczny
|
Mase pojedynkow przegranych (Norwegowie zagrazali glownie ze skrzydel), w ataku zero. Ale po nim sie niczego nie spodziewam. Prawy obronca potrzebny na gwalt!