Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 27.01.2011, 16:37
Cytat:
Gordan Bunoza - nie zagrał źle i nie wiem na jakiej podstawie ludzie porównują go z Kowalskim?
Chociazby 'asekuracja' Paljicia gdy poszedl na przebitke i bylo sam na sam ;] Fatalne wyprowadzanie pilki itd.

Cytat:
Milan Jovanić - bez zarzutu, co miał wybronić to wybronił. Pierwsza bramka... poszedł tam gdzie powinien, druga bez szans, bo z Branco zostali z tyłu na 4 przeciwników.
On sie boi linii bramkowej opusic.

Cytat:
Erik Czikosz - troche niepewnie z tyłu, wogóle w ofensywie niewidoczny
Mase pojedynkow przegranych (Norwegowie zagrazali glownie ze skrzydel), w ataku zero. Ale po nim sie niczego nie spodziewam. Prawy obronca potrzebny na gwalt!
Odpowiedz cytując