Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 27.01.2011, 16:09
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Zrozumcie że ta porażka nie jest przypadkowa, wynika ze składu jaki jest..a raczej braku ataku i obrony...skoro u nas na lewej obronie gra zawodnik co w życiu nie grał na tej pozycji o czymś to świadczy...do tego zawodnicy z łapanki, którzy mają gdzieś Wisłę, ważne że stan konta na koniec miesiąca się zgadza...
Mar85 - a dlaczego Ty narzekasz tylko wtedy kiedy jest jakieś niepowodzenie? Dlaczego ostatnio siedziałeś cicho? Przecież jak w Wiśle jest tak źle to cały czas o tym powinieneś pisać a nie tylko po przegranym nic nieznaczącym sparingu.
Odpowiedz cytując