Mar85 napisał(a):

|
Zrozumcie że ta porażka nie jest przypadkowa, wynika ze składu jaki jest..a raczej braku ataku i obrony...skoro u nas na lewej obronie gra zawodnik co w życiu nie grał na tej pozycji o czymś to świadczy...do tego zawodnicy z łapanki, którzy mają gdzieś Wisłę, ważne że stan konta na koniec miesiąca się zgadza...
|
Mar85 - a dlaczego Ty narzekasz tylko wtedy kiedy jest jakieś niepowodzenie? Dlaczego ostatnio siedziałeś cicho? Przecież jak w Wiśle jest tak źle to cały czas o tym powinieneś pisać a nie tylko po przegranym nic nieznaczącym
sparingu.