Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
Od: 11.2010
Offline
#
220
27.01.2011, 16:00
Gdzie ci kibice, ktorzy po niespodziewanych porazkach Wisly w latach 2002-2004 potrafili to co mysla, nawet gorzka prawde. teraz tylko radosc,, "mamy jeszcze czas"," nie jestesmy zgrani jeszcze, spokojnie". Krytyka zabroniona. Glaskajmy dalej ...
WCracow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WCracow
Znajdź inne posty napisane przez WCracow