Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 27.01.2011, 16:00
Gdzie ci kibice, ktorzy po niespodziewanych porazkach Wisly w latach 2002-2004 potrafili to co mysla, nawet gorzka prawde. teraz tylko radosc,, "mamy jeszcze czas"," nie jestesmy zgrani jeszcze, spokojnie". Krytyka zabroniona. Glaskajmy dalej ...
Odpowiedz cytując