Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11498
Stary 27.01.2011, 16:00
W zasadzie należałoby ten link umieścić w temacie o Smoleńsku:
http://www.rp.pl/artykul/600405_Kles...adu-Tuska.html

Jednak autor pokazuje coś znacznie więcej niz nieudolność Tuska w sprawie raportu MAK. Pokazuje jak kiepsko i z zupełną amatorszczyzną podchodzimy do kreowania naszego wizerunku w swiecie i pozyskiwania sobie przychylności w polityce, gospodarce, czym tam jeszcze...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....