Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41965
Stary 27.01.2011, 15:38
Najwidoczniej Holendrzy widzą że mamy wielki problem z organizowaniem akcji, bo tak naprawdę na środku pomocy to mamy jedną wielką lipę (pomijając defensywnych). Z Jirsakiem już czas się pożegnać, Garguła patrząc na pensję jaką pobiera to gra słabo, więc zarówno Melikson, jak i Shivakov (czy jakkolwiek się to pisze) by się przydali. Tylko że powoli trzeba by zacząć kombinować jak się niektórych piłkarzy pozbyć, żeby odciążyć budżet płacowy. Swoją drogą ciekawe jak idzie szukanie sponsora...
Problemy się zaczną w przypadku kontuzji, bo dobrych zmienników na niektóre pozycje to my nie mamy. Jesli chodzi o obronę i bramkarza to jesli ofensywa będzie grać tak jak należy to może Jaliens z Chavezem tak pokierują defensywą że będziemy tracić mniej niż strzelać, no i zobaczymy co to za bramkarz do nas przyjdzie. W lecie priorytetem boczni obrońcy.
Odpowiedz cytując