Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
kolunioTSWBKS
Junior Member
Od: 01.2011
Offline
#
208
27.01.2011, 15:36
ostatnie lata jeśli chodzi o transfery w naszym klubie,to były ich dziesiątki ale 90% z nich były zupełnie nie trafione i bez przyszłości może wkoncu Pan Valckx to zmieni i wkońcu co ruszy
kolunioTSWBKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kolunioTSWBKS
Znajdź inne posty napisane przez kolunioTSWBKS