zim zum napisał(a):

|
Taką sytuację jaką zmarnował to bramkarz nawet powinien wykorzystać. A strzał, który potem oddał wyglądał jakby wcześniej wspomniany golkiper wybijał piątkę.
|
niestety,ale bramkarz nigdy nie znalazł by sie w takiej sytuacji.A jakby sie znalazł i byłby to Jovanic, to najpierw przyjął by piłke tak by wyszła poza boisko i nie było by rozmowy o zmarnowanej sytuacji.
Ja wiem ze takie coś MUSI się strzelać ,ale przynajmniej sie w sytuacji bramkowej znalazł, a np.nikt inny z drużyny znaleźć się tam gdzie trzeba nie potrafił w tym spotkaniu