Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 27.01.2011, 15:31
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Taką sytuację jaką zmarnował to bramkarz nawet powinien wykorzystać. A strzał, który potem oddał wyglądał jakby wcześniej wspomniany golkiper wybijał piątkę.
niestety,ale bramkarz nigdy nie znalazł by sie w takiej sytuacji.A jakby sie znalazł i byłby to Jovanic, to najpierw przyjął by piłke tak by wyszła poza boisko i nie było by rozmowy o zmarnowanej sytuacji.

Ja wiem ze takie coś MUSI się strzelać ,ale przynajmniej sie w sytuacji bramkowej znalazł, a np.nikt inny z drużyny znaleźć się tam gdzie trzeba nie potrafił w tym spotkaniu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując