Feniks1983 napisał(a):

|
Zgadzam sie z Toba. Tyle ze Stan stwierdzil ze boki obrony nie beda wzmacniac poki co (Ja tez uwazam ze powinnismy, a teraz jak nie wiadomo co z Paljiciem to tym bardziej). Jesli zas chodzi o napad to Maaskant sam powiedzial ze do ofensywy nikogo juz nie potrzebuje. Ale moze jak trafia sie jakies okazje to jednak cos uda sie i w tym temacie zrobic?
|
Nasz problem to w tej chwili za duża ilość zawodników którzy pobierają kasę a nie wnoszą do druzyny żadnej (lub niewielką) wartości sportowej. Mamy za bardzo rozbudowaną kadrę.
Branco
Kowalski
Jirsak
Garguła
Łobodziński
Z tymi Panami pożegnać się jak najszybciej (ja wiem ze sie łatwo pisze zza komputera ale taka prawda)
Pozyskać jakiś sensownych dwóch bocznych obrońców i jednego środkowego (liczę na Staszka ze uruchomi swoje kontakty)
Nasza obrona w tym momencie nie funkcjonuje. Dzięki Bogu ze jest Chavez i Jaliens.