Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY
Offline
#
41959
27.01.2011, 15:14
Czekam do konferencji o 16 i liczę na jakąś miłą niespodziankę poza zadeklarowana prezentacją Jaliensa
. Może to będzie M.S może M.M może C.G a może jeszcze ktoś inny, a może nikt.
Przemas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemas
Znajdź inne posty napisane przez Przemas