Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41959
Stary 27.01.2011, 15:14
Czekam do konferencji o 16 i liczę na jakąś miłą niespodziankę poza zadeklarowana prezentacją Jaliensa . Może to będzie M.S może M.M może C.G a może jeszcze ktoś inny, a może nikt.
Odpowiedz cytując