Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
41957
27.01.2011, 15:08
Dla Garguły, Jirsaka, Łobo to ostanie pół roku w klubie przy obecnej dyspozycji - nie widać jakiegokolwiek progresu u nich
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B