snyrting napisał(a):

Mar85 ty weź się zastanów co ty mówisz.
Genkov jest poddawany badaniom medycznym żeby nie okazało się, że podpisujemy za wielkie pieniądze nowego Dawidowskiego. Jeżeli cena za taka pewnosc jest przegrana w sparingu z jakas anonimowa druzyna z Norwegii, to trudno, normalni przeżyja a malkontenci i tak by znalezli inny powód do narzekań.
|
No tak Genkova badamy 8 dni a Holendra 2? Bo co? Już dawno temu zastanowiłem się nad tym co pisze, pokazały to porażki w tym sezonie i zeszłym, zwłaszcza te pucharowe. Jakość transferów może i będzie wyższa ale potrzebny też jest czas na zgranie. Nikt mi nie powie że przyjdzie koleś 2 dni przed meczem i zacznie walić bramki, do nas tacy wirtuozi nigdy nie trafią. Największą problemem jest trzymanie Kowalskiego i Łobodzińskiego. Niech się Stan za nich weźmie...W lecie też przegrywaliśmy w sparingach, gra wyglądał podobnie i jak to się skończyło...nikt mi nie wciśnie kitu że z formą mają trafić w marcu bo takie gadki przy tych piłkarzach są nie na miejscu...