Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41952
Stary 27.01.2011, 15:04
Mówmy szczerze - Maciek Żurawski, Rios, Boguski - to są zawodnicy którzy mogą siedzieć na ławce ale nie zasługują teraz na grę w podstawowej "11". także nie mam zadnego godnego Napastnika, nawet przyjscie Genkowa nie rozwiąze problemu bo potrzebu min 2!!!! dobrych napastników.

Chciałbym również zwrócić uwagę na fakt ze własnie Pajlic dostał prawdopodobnie poważnej kontuzji - także nie mamy również podstawowego lewego obrońcy

Garguła i Irsak to tragedia, to samo Kowalski.

takze jak narazie są same minusy i jeden tylko plus - środek obrony: Jaliens, Chaves, Bunoza, Nalepa.

Podsumowując jak narazie jest gorzej niż było jesli chodzi o zawodników Wisły.
Odpowiedz cytując