Wyświetl pojedynczy post
Radeon
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 27.01.2011, 14:47
no wiec tak Jovanic puscil typowego Pawelka, zreszta jego gra nogami tez bardzo przypomina naszego bylego bramkarza...zamienil stryjek ... obronil przed sekunda karnego... moze jak nabierze pewnosci siebie bedzie gral co mecz pokarze klase...Branco gra lepiej niz Pajlic.. Lobo aktywny, widac ze 4-3-3 mu pasuje.. Jirsak niewidoczny (moze pajlica zamiast niego na srodek i pozbyc sie Tomka na rzecz Slaska)...Rios bardzo mi sie podoba do pierwszego skladu za Zurawia)Kowalski drewniany zupelnie nie ten poziom podobnie jak Burliga (kiedy w koncu pozbedziemy sie tych asow...)
Odpowiedz cytując