Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41933
Stary 27.01.2011, 14:38
Z tego co widzę na boisku, to Jirsak grał słabo, więc pewnie zostanie sprzedany. Zamiast za niego będzie grał środku pola Melikson, tylko niech go do diabła podpiszą.
Odpowiedz cytując