Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
159
27.01.2011, 14:31
Kluvi
napisał(a):
tak stękacie a spójrzcie na Branco wcale źle nie gra
Nareszcie ktoś to napisał. Rzeczywiście co najmniej nieźle poczyna sobie dzisiaj Kameruńczyk.
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis