Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
letischoo
Member
Od: 11.2010
Offline
#
138
27.01.2011, 14:17
zero winy Jovanicia... zawodnik uciekł obrońcom musnął piłke a Milan mógł się tylko patrzyć... gra nie wygląda źle no ale czegoś brakuje niestety... ale nie jest źle
letischoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do letischoo
Znajdź inne posty napisane przez letischoo