Wyświetl pojedynczy post
letischoo
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 27.01.2011, 14:17
zero winy Jovanicia... zawodnik uciekł obrońcom musnął piłke a Milan mógł się tylko patrzyć... gra nie wygląda źle no ale czegoś brakuje niestety... ale nie jest źle
Odpowiedz cytując