Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
137
27.01.2011, 14:17
Łobodzińskiemu ... już dziękujemy ... :/
Parafrazując klasyk ... Kończ waść Pan wstydu oszczędź. Dno totalne ... i tyle kasy bierze co msc.
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia