Temat
:
Copa del Sol 2011
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
122
27.01.2011, 14:12
Teqcontroller
napisał(a):
Lobo kanciata noga i glowa tez
Łobo w 10 minut pokazał więcej jak Małecki w 45... no ale Mały jest spoko a po Łobo jest w modzie jechać...
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek