|
Kowalski do rezerw, sprzedać wypożyczyć Jirsaka. Ja już od 20min się zastanawiałem czy Czech jest na boisku, czy coś przegapiłem. Pierwszy mecz więc nie ma co sę spodziewać jakiejś błyskotliwej gry. Chociaż liczyłem na troszkę więcej po pierwszej połowie. Oby Draganowi nic poważnego się nie stało
|